-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги по збиранню, вивезенню та захороненню твердих побутових відходів
Тендер Prozorro UA-2019-12-19-002025-a
Торги не відбулися
91 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 912.00 UAH
мін. крок: 1% або 912.00 UAH
Період уточнення:
19.12.2019 15:19 - 24.12.2019 00:00
Відповідь надана
Кількість сміття
Номер:
6d36c7e2c5174e87867befec67638987
Дата опублікування:
21.12.2019 11:44
Опис:
Доброго дня!
Підскажить будь ласка скільки сміття потрібно вивезти за рік?
Відповідь:
Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві розглянуло Ваше звернення та повідомляє наступне:
в Додатку № 1 Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (технічні вимоги) до Оголошення про проведення допорогової закупівлі, визначено періодичність вивезення та кількість контейнерів за тиждень, які необхідно вивезти, об'ємом 1,1 м куб.
Дата відповіді:
21.12.2019 12:41