-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-12-03-002208-b
Торги відмінено
2 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 21 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 21 000.00 UAH
Період уточнення:
03.12.2019 13:14 - 08.12.2019 17:00
Відповідь надана
тариф
Номер:
e73b9ba44801469a8e6920a12645f985
Дата опублікування:
06.12.2019 22:18
Опис:
До якої групи площадок вимірювання належить Замовник (Група "а" (з АСКОЕ) чи група "б" (без АСКОЕ) Прохання надати орієнтований погодинний графік споживання електричної енергії за місяць. Дякую.
Чи врахований в складі очікуваної вартості предмету закупівлі тариф на послуги з передачі електричної енергії НЕК «УКРЕНЕРГО»? 2) Чи врахований в складі очікуваної вартості предмету закупівлі вартість розподілу ОСР?
Відповідь:
Площадки вимірювання Замовника належать до групи "б" (без АСКОЕ) Орієнтовне добове споживання: https://drive.google.com/open?id=1E1DZuTYvmL3y78j1L2C-mfv-gyC0EYSu. В складі очікуваної вартості предмета закупівлі враховані тарифи на послуги з перепдачі електричної енергії НЕК "УКРЕНЕРГО" та вартість послуг розподілу ОСР.
Дата відповіді:
09.12.2019 13:44