-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електричаї енергія (електроенергія) код ДК 021:2015:09310000-5
Тендер Prozorro UA-2019-12-03-001138-b
Організація та проведення закупівлі Електричної енергії
Торги відмінено
2 506 040.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 530.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 530.20 UAH
Період уточнення:
03.12.2019 11:00 - 09.12.2019 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим