-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Персональні комп'ютери
Тендер Prozorro UA-2019-11-28-002156-b
Додаткова інформація в оголошенні.
Завершена
199 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 999.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 999.00 UAH
Період уточнення:
28.11.2019 15:15 - 03.12.2019 17:00
Відповідь надана
Документи
Номер:
719ceecf97a24a7f9219117572b9d858
Дата опублікування:
02.12.2019 11:16
Опис:
Шановний Замовнику, уточніть, будь ласка, в Додатку 2 до Оголошення про проведення закупівлі вимагається надати довідку, яка містить інформацію про виконання аналогічних договорів за період 2016-2017 років, означає це, що у разі надання інформації про виконання аналогічних договорів за період 2018-2019 років наша пропозиція буде відхилена, як така, що не відповідає кваліфікаційним критеріям?
Відповідь:
Пропозиція не буде відхилена. Довідка щодо виконання аналогічних договорів вимагається для того, щоб пересвідчитись, що учасник має певний досвід у виконанні таких договорів і співпраці з бюджетними установами. Конкретні роки не мають значення.
Дата відповіді:
02.12.2019 11:40