-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-11-15-000291-b
ДК 021:2015, код 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія) Процедура закупівлі – відкриті торги на 2020 рік, що оголошена згідно листа інформативного характеру Мінекономрозвитку України №3302-06/29640-06 від 14.09.2016 року
Торги не відбулися
610 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 050.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 050.00 UAH
Період уточнення:
15.11.2019 09:54 - 22.11.2019 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим