-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (НК 024:2019 – 33586 – Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта) 1 одиниця
Тендер Prozorro UA-2019-11-14-001247-c
Завершена
44 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 220.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 220.00 UAH
Період уточнення:
14.11.2019 14:45 - 22.11.2019 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим