-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Багатофункціональний пристрій)
Тендер Prozorro UA-2019-11-14-000451-a
Завершена
465 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 1 650.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 1 650.00 UAH
Період уточнення:
14.11.2019 13:41 - 19.11.2019 15:00
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
7b57a276ae034d5e8ddab4ceff25658a
Дата опублікування:
15.11.2019 12:22
Опис:
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації?
- Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі";
- Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
1) Так, допускаємо. Учасник може запропонувати Багатофункціональний пристрій, що є кращим за своїми технічними та якісними характеристиками ніж вимагається Замовником.
2) В тендерній документації присутня інформація про вказання найменування предмету закупівлі із зазначенням технічних характеристик запропонованого товару учасником.
3) Учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурі закупівлі на рівних умовах. Пропозицію ФО-П не платника ПДВ розглянемо як остаточну ціну.
Дата відповіді:
15.11.2019 12:41
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
77c3aadd16bb4c03b6f09bbb9ed4c456
Дата опублікування:
15.11.2019 12:22
Опис:
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації?
- Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі";
- Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
1) Так, допускаємо. Учасник може запропонувати Багатофункціональний пристрій, що є кращим за своїми технічними та якісними характеристиками ніж вимагається Замовником.
2) В тендерній документації присутня інформація про вказання найменування предмету закупівлі із зазначенням технічних характеристик запропонованого товару учасником.
3) Учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурі закупівлі на рівних умовах. Пропозицію ФО-П не платника ПДВ розглянемо як остаточну ціну.
Дата відповіді:
15.11.2019 12:41