-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
сервер DELL R510 (12x3,5) LFF
Тендер Prozorro UA-2019-11-11-001358-b
Торги не відбулися
23 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 230.00 UAH
мін. крок: 1% або 230.00 UAH
Період уточнення:
11.11.2019 14:25 - 16.11.2019 16:00
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
818c1a5ea16a4522a2cc00e1e6ca7248
Дата опублікування:
12.11.2019 10:48
Опис:
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації?
- Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі";
- Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
Повідомляємо, що ми не допускаємо на торги еквіваленти товару, що є предметом закупівлі, також всі учасники зобов'язані дотримуватися "принципу відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель". Зазначаємо, що ми допускаємо до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ, оцінюємо пропозиції по ціні, незалежно від того з ПДВ чи без ПДВ.
Дата відповіді:
12.11.2019 10:56