• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 3865000-6 Фотографічне обладнання (Комплект: проектор + екран для проектора) для інклюзивних та спеціальних класів.

Торги не відбулися

47 992.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 239.96 UAH
Період уточнення: 08.11.2019 09:14 - 13.11.2019 11:00
Відповідь надана

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

Номер: d8c519b7847a4952a1e2d3fdc88b9284
Дата опублікування: 11.11.2019 11:38
Опис: - Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь: Доброго дня!Так допускається. Тендерні вимоги складені відповідно до ч.1.п.3.ст 22 закону України "Про публічні закупівлі" . Якщо є посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, вираз "або єквівалент" є необхідним. Таким чином, ви маєте право у своїй тендерні пропозиції запропонувати інший вид засобу який не відрізняється , за технічною специфікацією, від умов Замовника. До участі до закупівлі допускаються усі учасники. Єдиним критерієм оцінки тендерної пропозиції є ціна з урахуванням ПДВ(без ПДВ у разі коли суб'єкт господарювання звільнений від сплати ПДВ згідно з чинним законодавством). Питома вага цінового критерію 100%. Під час подання тендерних пропозицій в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, учасник зазначає ціну з урахуванням податку на додану вартість. Якщо учасник не є платником ПВД, або якщо предмет закупівлі не облагається ПДВ, то він зазначає ціну без ПДВ. Зазначена цінова пропозиція буде розглядатись як остаточна. Дякуємо за запитання.
Дата відповіді: 11.11.2019 11:46
Відповідь надана

Щодо кількості обладнання

Номер: 97d58e22c5ab494ab7097c1254ba6426
Дата опублікування: 08.11.2019 11:31
Опис: Шановний Замовнику, уточніть, будь ласка, предметом закупівлі є 8 комплектів (у складі 8 проекторів + 8 екранів) чи все ж таки 4 комплекти (у складі 4 проектори + 4 екрани = 8 одиниць)? Питання пов'язане з тим, що жоден із Постачальників не зможе запропонувати Вам 8 комплектів (у складі 8 проекторів + 8 екранів), оскільки бюджет закупівлі дуже малий.
Відповідь: Доброго дня! Предметом закупівлі є 8 комплектів (у складі 8 проекторів + 8 екранів). Ціна закупівлі закладена з урахуванням наданого бюджету. Дякуємо за запитання!
Дата відповіді: 08.11.2019 14:35