-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вугілля кам'яне
Тендер Prozorro UA-2019-10-18-002934-b
Торги відмінено
1 890 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 500.00 UAH
Період уточнення:
18.10.2019 14:57 - 24.10.2019 18:00
Без відповіді
Не має переліку місць поставки товару
Номер:
a8e583ba520b48718bcd1b6423053f87
Дата опублікування:
24.10.2019 15:38
Опис:
Просимо Вас надати адреса та кількість в тоннах вуглю по марках,в тендерній документаціїї не зазначено цю інформацію.