-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Лабораторні послуги
Тендер Prozorro UA-2019-10-17-001089-c
Проведення лабораторних та інструментальних досліджень, випробовувань, вимірювань та експертизи під час здійснення державного контролю (нагляду) - відповідно тендерної документації.
Торги не відбулися
105 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 180.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 180.00 UAH
Період уточнення:
17.10.2019 21:50 - 23.10.2019 01:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим