-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2019-10-10-000499-b
Торги не відбулися
18 963.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 189.63 UAH
мін. крок: 1% або 189.63 UAH
Період уточнення:
10.10.2019 09:56 - 15.10.2019 10:52
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
89f7afd673974b8e81f657a415dbd473
Дата опублікування:
11.10.2019 07:01
Опис:
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації?
- Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі";
- Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
1)Допускається, за умови, якщо технічні характеристики товару відповідають технічним характеристикам, зазначеним у тендерній документації; 2)Відповідно до п.2.1. додатку З ТД учасник обов'язково зазначає виробник та модель для можливості перевірки запропонованого обладнання технічним вимогам замовника; 3) Допускаємо до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ, такі пропозиції надаються без врахування ПДВ та відомості в тендерній пропозиції зазначаються без ПДВ
Дата відповіді:
11.10.2019 14:06