-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 39510000-0 Вироби домашнього текстилю (штори тюлеві, штори атласні, підхвати, ламбрекени)
Тендер Prozorro UA-2019-09-30-000679-b
кошти Державного бюджету України
Завершена
156 080.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 780.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 780.40 UAH
Період уточнення:
30.09.2019 12:24 - 06.10.2019 16:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим