-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Лот №1-персональні комп'ютери, лот №2-ноутбуки
Тендер Prozorro UA-2019-09-13-000934-b
Завершена
347 734.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 944.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 944.00 UAH
Період уточнення:
13.09.2019 12:01 - 20.09.2019 12:06
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
ca27ed296c1c40e681740b1cec03e94e
Дата опублікування:
17.09.2019 11:27
Опис:
Шановний Замовник!
Чи потрібно вам: монтаж,встановлення,підключення,навчання,введення в експлуатацію обладнання або вас задовільнить тільки поставка товару?
Дякуємо за відповідь!
Відповідь:
Шановний учаснику, у школах, до яких планується доставка комп'ютерів уже наявна необхідна мережа. Відповідно до умов тендерної пропозиції, а саме: у ціновій пропозиції (додаток №2) та проекті договору про закупівлю (Додаток №6) вказано, що в ціну товару включено: вартість навантаження, розвантаження, зберігання та доставки товару, а також підключення, встановлення, налаштування та консультування персоналу та всі інші витрати. Ціна визначена із урахуванням податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені. Таким чином, є необхідність у доставці, підключенні та встановленні комп'ютерів на робочі місця учнів та вчителів (монтажі) та налагодження їх для можливості користування. Після цього представниками школи буде перевірена працездатність кожного комплекту поставленої техніки. У разі, якщо користування не вимагає особливих умов, навчання персоналу не потребується.
Дата відповіді:
18.09.2019 16:54
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
28e0533a74ff44198967a1c2c64943dd
Дата опублікування:
16.09.2019 12:13
Опис:
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації?
- Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі";
- Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
-на торги допускаються товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних в тендерній документації, оскільки у кожному такому разі тендерна документація містить замітку “або еквівалент”. Запропонований товар має відповідати не нижчим від вказаних технічних, якісних та інших характеристик;
- у формі тендерної цінової пропозиції у Додатку №2 до тендерної документації вказана необхідність наводити торгову марку обладнання, що буде поставлятися. Окрім того, специфікація, що має бути подана учасником відповідно до додатку №4 тендерної документації має включати інформацію про назву виробника, торгівельну марку, модель, країну походження, гарантійний термін обслуговування окремих складових частин комплекту обладнання;
- ФОП- неплатники ПДВ допускаються для участі у закупівлях на загальних засадах. У вимогах до тендерної цінової пропозиції у Додатку №2 до тендерної документації вказано, що у разі, якщо учасник не є платником ПДВ, то такий учасник не заповнює 6 стовпчик таблиці тендерної цінової пропозиції, а із назв 5 та 7 стовпчиків та останнього рядка таблиці тендерної цінової пропозиції викреслює слова «з ПДВ, в.т.ч. ПДВ», при цьому зазначивши під таблицею, що він не є платником ПДВ. Аналогічні вимоги викладаються і до проекту договору.
Дата відповіді:
18.09.2019 16:24