-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Настільна лампа ДК 021:2015- 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура.
Тендер Prozorro UA-2019-09-11-001786-b
Завершена
18 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 180.00 UAH
мін. крок: 1% або 180.00 UAH
Період уточнення:
11.09.2019 14:29 - 16.09.2019 15:00
Відповідь надана
Світильники
Номер:
033d844171d049aca6fa5c3e7a17ca2c
Дата опублікування:
12.09.2019 15:10
Опис:
Доброго дня! Якого кольору повинен бути світильник?
Відповідь:
Вимог щодо кольору немає.
Дата відповіді:
12.09.2019 16:11
Відповідь надана
технічні параметри
Номер:
580eac9a853c4add8586e12d763b95c7
Дата опублікування:
12.09.2019 13:32
Опис:
Чи допустимий для вас зазначення колірної температури - 4500К (в ТД 4000К). Адже нейтральне біле світло маркується виробниками в діапазоні: 4000-4500К
Відповідь:
товар має відповідати технічним харектеристикам або мати не гіршу комплектацію.
Дата відповіді:
12.09.2019 14:05
Відповідь надана
Технічні характеристики
Номер:
4cfaaa2c9dcd40dd8457297d4325d2b6
Дата опублікування:
12.09.2019 13:20
Опис:
Доброго дня! Чи розглядатимуться ламки з кращими характеристиками?
Відповідь:
Так. В тендерній документації передбачено еквівалент.
Дата відповіді:
12.09.2019 13:48
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
13ff8900d18049e1b79c5c70d809dfcf
Дата опублікування:
12.09.2019 11:15
Опис:
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації?
- Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі";
- Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
Умовами Тендерної документації визначено, що усі посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, вважати такими, що містять вираз «або еквівалент». «У разі, якщо у Технічному завданні міститься посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника – читати «або еквівалент». До розгляду допускаються аналоги, але не гіршої якості та комплектації. «Вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах». Тому для участі у закупівлях допускаються фізичні особи-підприємці. «Оцінка тендерних пропозицій» визначено: «Оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою на основі єдиного критерію – ціна тендерної пропозиції (з ПДВ) та шляхом застосування електронного аукціону». Учасник самостійно надає тендерну пропозицію в електронному вигляді через електрону систему закупівель. Документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну (у тому числі ПДВ) (пункт 1 «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» Розділу 3 «Інструкції з підготовки тендерної пропозиції»). Також завантажується файл з тендерною пропозицією, яка подається у формі, наведеній у Додатку 2 до тендерної документації. Якщо ФОП є неплатником ПДВ, то система самостійно обирає найменшу цінову пропозицію, яка є остаточною та до якої не додається сума 20% ПДВ. Система не порівнює ціни всіх учасників без ПДВ.
Дата відповіді:
12.09.2019 14:07