-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
71250000-5 - Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Послуги з виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (в тому числі колективної власності) сільськогосподарського призначення, що знаходяться за межами населених пунктів Арбузинської селищної ради Миколаївської області)(кошти обласного бюджету)
Тендер Prozorro UA-2019-09-03-000713-c
Торги відмінено
1 356 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 781.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 781.00 UAH
Період уточнення:
03.09.2019 15:46 - 09.09.2019 15:51
Відповідь надана
Умови закупівлі
Номер:
210d47bc66e14a3f80faa243378cf254
Дата опублікування:
04.09.2019 10:00
Опис:
Доброго дня! Шановний Замовник, ми звертаємось до Вас як потенційний учасник Закупівлі!
Тендерною документацією (а також у Додатку №8 до тендерної документації - технічному завданні, Додатку №6 до тендерної документації – проекті договору) не охарактеризовано об’єкт про який зазначено Закупівлею, а саме, не вказано в яких межах проводиться інвентаризація земель та яка орієнтовна площа об’єкта в гектарах.
Додатком №2 до тендерної документації - ДОКУМЕНТИ, ЯКІ Є ПІДТВЕРДЖЕННЯМ ВІДПОВІДНОСТІ УЧАСНИКА КВАЛІФІКАЦІЙНИМ КРИТЕРІЯМ та іншим вимогам замовника для забезпечення надання послуг, а саме у п. 3. Документальне підтвердження досвіду виконання аналогічного договору, зазначено, що Учасник повинен подати довідку у довільній формі, що містить інформацію про наявність досвіду роботи на ринку та виконання аналогічного господарського договору*. Відповідно до вказаних вимог, *Аналогічним договором вважається: договір про виконання аналогічних послуг, що відповідає предмету даної закупівлі, укладений у період з 2014 по 2019 р. включно та виконаний учасником в повному обсязі. Предметом даної закупівлі є: ДК 021:2015:71250000-5 - Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Послуги з виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (в тому числі колективної власності) сільськогосподарського призначення, що знаходяться за межами населених пунктів Арбузинської селищної ради Миколаївської області).
Враховуючи вище викладене, просимо Вас уточнити:
1. В яких межах проводиться інвентаризація земель та яка орієнтовна площа об’єкта в гектарах?
2. Чи буде достатньо 1 (одного) аналогічного договору, що укладений у період з 2014 по 2019 рік?
3. Чи буде вважатись аналогічним договір з таким предметом: «розроблення та виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки» роботи за яким відповідно до завдання на виконання робіт проводилися за межами населеного пункту?
Відповідь:
Доброго дня! Дякуємо за питання та надаємо наступні відповіді:
На питання:
В яких межах проводиться інвентаризація земель та яка орієнтовна площа об’єкта в гектарах?
Відповідь:
2000 га
На питання:
Чи буде достатньо 1 (одного) аналогічного договору, що укладений у період з 2014 по 2019 рік?
Відповідь:
Так, одного аналогічного договору, що укладений у період з 2014 по 2019 рік буде достатньо для підтвердження відповідності наявного досвіду виконання договору.
На питання:
.Чи буде вважатись аналогічним договір з таким предметом: «розроблення та виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки» роботи за яким відповідно до завдання на виконання робіт проводилися за межами населеного пункту?
Відповідь :
У разі надання Вами договору, предметом якого є розроблення та виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки, це Замовником буде вважатись виконанням умови надання аналогічного договору.
Дата відповіді:
05.09.2019 14:30