-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Продукти лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію Лот 1. Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію віком від народження до 12 місяців та для подальшого годування дітей до 3 років PKU Anamiх Infant/ ФКУ Анамікс Інфант або еквівалент Лот 2. Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, віком від 1 року «Comida-PKU B Formula» / «Коміда-ФКУ В формула» або еквівалент Лот 3. Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, віком від 1 року і старше PKU Nutri 2 Energy/ ФКУ Нутрі 2 Енерджі або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2019-08-29-001358-a
Детальна інформація наведена в тендерній документації
Завершена
255 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 347.50 UAH
мін. крок: 0.1% або 347.50 UAH
Період уточнення:
29.08.2019 14:52 - 06.09.2019 11:00
Відповідь надана
Кратність потреби білка до упаковки
Номер:
d00969cffdac4a70923f5ef20e61b4a1
Дата опублікування:
04.09.2019 12:25
Опис:
Шановний Замовнику, посимо внести наступні зміни:
Коміла В формула Лот 2: потреба 9019 гр білка.
Форма випуску даного товару - банка по 500 г. Саме в такому вигляді товар надається при поставці.
На 1 банку (вагою 500 г) приходиться 155 гр білка.
Щоб підвести вашу потребу в гр білка до банки - треба зміни кількість гр білка на 8990, що буде відповідати 58 банкам, або 9145 гр білка - 59 банок відповідно.
Дякуємо.
Відповідь:
Доброго дня! Ваше зауваження буде враховано. Тендерний комітет працює над внесенням змін
Дата відповіді:
06.09.2019 11:31