-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
26.20.1 Машини обчислювальні, частини та приладдя до них (48822000-6 Комп'ютерні сервери) 26.20.15-00.00 Сервери та серверне обладнання для потреб апарата Управління
Тендер Prozorro UA-2016-09-19-000861-c
Завершена
4 860 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 48 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 48 600.00 UAH
Період уточнення:
19.09.2016 16:13 - 11.10.2016 12:00
Відповідь надана
Службова (посадова) особа учасника
Номер:
da4da0adf26a43aca503b6a716a04de6
Дата опублікування:
30.09.2016 14:33
Опис:
Доброго дня! Службова (посадова) особа учасника, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі - це особа, що є адміністратором в особистому кабінеті підприємства, та буде подавати пропозицію?
Відповідь:
Виходячи зі змісту положень Закону України «Про публічні закупівлі», службова (посадова) особа учасника - це особа, яка уповноважена учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, має повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції учасника та якій надано право в установленому законодавством порядку вчиняти дії від імені учасника.