• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Портативні комп`ютери (ноутбуки) для закладів освіти, спрямованих на підвищення якості освіти

Торги не відбулися

1 428 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 140.00 UAH
Період уточнення: 23.08.2019 11:26 - 28.08.2019 12:00
Відповідь надана

Підтвердження ліцензійності програмного забезпечення Microsoft

Номер: ba613754f03f46bd8a72fdb4d9871fd0
Дата опублікування: 27.08.2019 15:37
Опис: Шановний Замовник! З метою запобігання порушення авторського права та запобігання закупівлі нелегальної продукції Windows, просимо Замовника закупівлі, доповнити «Інформацію про необхідні технічні, якісні, кількісні характеристики та вимоги до предмета закупівлі» Тендерної документації додатковим пунктом у наступній редакції: «Учасник у складі тендерної пропозиції має надати Авторизаційний лист-підтвердження від офіційного дистриб’ютора Microsoft в Україні про надання повноважень учаснику щодо постачання товару в необхідній кількості та якості, із вказівкою номера оголошення в системi Прозоро. Кожний примірник програмного забезпечення Windows має бути попередньо встановленим без його активації, з оригінальною наліпкою з наявним захисним шаром на номері. У разі, якщо програмне забезпечення встановлене безпосередньо виробником обладнання та було імпортовано у складі пристрою, Учасник у складі тендерної пропозиції має чітко вказати модель пристрою та надати посилання на цей пристрій на сайті виробника або лист вiд виробника, де вказано, що програмне забезпечення встановлене при виробництві обладнання. Замовник може звернутись до представництва Microsoft в Україні за підтвердженням такої інформації.» Дякуємо за відповідь!
Відповідь: Доброго дня! Зверніть увагу на зміни ТД в Додатку № 5 «Технічні, та якісні характеристики на закупівлю». Приносимо наші вибачення.
Дата відповіді: 29.08.2019 16:36
Відповідь надана

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

Номер: f94aebd4a4374e1c9577388ead4cfbfe
Дата опублікування: 27.08.2019 10:13
Опис: 1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? 2) Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; 3) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь: Доброго дня! Стосовно першого питання. Всі посилання в даній тендерній документації на торговельну марку, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент». Пропозиції, подані учасниками розглядаються, якщо дана пропозиція буде відповідати технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі. Дані характеристики предмету закупівлі не повинні бути гіршими ніж вказані в тендерній документації. Просимо Учасника врахувати зміни внесені в Тендерну документацію, оскільки при публікації були допущені технічні помилки. Відповідь на друге запитання. «Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торгову марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело походження або виробника» - ЗУ, ст. 22, п. 3. Щодо третього питання. Закупівля проводиться відповідно до принципів здійснення публічних закупівель, одними з яких є добросовісна конкуренція серед учасників та недискримінація учасників. Оскільки система електронних закупівель Prozorro передбачає обов'язкове зазначення очікуванної вартості "з" або "без" ПДВ замовником зазначено вартість "з" ПДВ. Проте, до оцінки та до участі допускаються пропозиції всіх учасників незалежно від форми оподаткування, що визначені згідно Податкового законодавства України. Ціна учасника, не платника податку, розглядається як остаточна. Найнижча ціна пропозиції буде визначена найбільш економічно вигідною. Якщо учасник не є платником ПДВ, то вказується ціна без урахування ПДВ, яка є остаточною та оцінюється відповідно. Якщо учасник є платником ПДВ, у вартість тендерної пропозиції необхідно включати вартість ПДВ, ціна такої пропозиції з урахуванням податку на додану вартість і буде остаточною. Учасника, неплатника ПДВ, просимо підкріпити даний факт відповідними довідками. Просимо Учасника враховувати зміни до ТД, які були опубліковані у зв’язку з технічною помилкою в попередній версії.
Дата відповіді: 29.08.2019 16:35