-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Тендер Prozorro UA-2019-08-08-000706-a
Детальна інформація міститься у тендерній документації
Торги не відбулися
14 125.17
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 141.25 UAH
мін. крок: 1% або 141.25 UAH
Період уточнення:
08.08.2019 16:31 - 14.08.2019 15:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим