-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Персональний комп'ютер (комплект) (Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіону)
Тендер Prozorro UA-2019-08-07-000191-b
Завершена
160 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
Період уточнення:
07.08.2019 09:23 - 13.08.2019 09:17
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
f9924ea286a84fbb859f1ff473cdc914
Дата опублікування:
08.08.2019 12:01
Опис:
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації?
2) Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі";
3) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
Шановний Учаснику!
Якщо Ви уважно прочитали Оголошення, розміщене нами, а саме «Вимоги до предмету закупівлі» (додаток 1 до Оголошення), то побачите, що нами не вказані торгові марки або моделі. До участі у торгах допускаються Товари з технічними характеристиками, визначеними у «Вимогах до предмету закупівлі» (Закон України «Про публічні закупівлі» ст. 22.п.3).
Що стосується Вашого другого запитання, то запропонований Учасником Товар (торгова марка або модель) зазначаються в «Пропозиції учасника» (Додаток 4 до Оголошення) (п.15 «Цінова пропозиція» в графі «Назва товару») та обов’язково повинен відповідати технічним характеристикам, що вказані у «Вимогах до предмету закупівлі» (Додаток 1 до Оголошення).
Згідно з п. 6.6. «Порядку здійснення допорогових закупівель» до участі допускаються будь-які учасники, зареєстровані в Системі (електронні системи закупівель) в тому числі й фізичні особи-підприємці неплатники ПДВ. Оцінка тендерних пропозицій проводиться електронною системою автоматично. Пропозиція, яка матиме найнижчу ціну за підсумками електронного аукціону (оцінки) вважатиметься найбільш економічно вигідною. Пропозицію фізичної особи-підприємця неплатника ПДВ будемо розглядати як остаточну ціну.
Дякуємо за співпрацю!
Дата відповіді:
08.08.2019 17:13
Відповідь надана
Уточненя характеристик
Номер:
ec7c0333b3c844aa8433008f3a1d782a
Дата опублікування:
07.08.2019 11:00
Опис:
Доброго дня. Уточніть будь ласка характеристики , що до діагоналі монітору.
Діагональ 22 дюйми як така "не існує" , а ті моделі моніторів які називаються "22 дюймовими" по факту будуть на пів дюйма меньшими , та мати в дійсності 21.5 дюйма. Чи будете ви розцінювати 21.5 дюймовий монітор, як такий , що відповідає вимогам технічного завдання ? Дякуємо за відповідь.
Відповідь:
Доброго дня, шановний Учаснику!
Так, ми розглядатимемо пропозицію щодо діагоналі монітору не менше 21,5 дюймів.
Дякуємо за запитання!
Дата відповіді:
07.08.2019 12:11