-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Машини для обробки даних
Тендер Prozorro UA-2019-08-06-000010-b
Торги не відбулися
264 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.8% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.8% або 2 000.00 UAH
Період уточнення:
06.08.2019 07:53 - 11.08.2019 23:59
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
305d1b57d13a417e8e209d894c0a5d51
Дата опублікування:
07.08.2019 11:43
Опис:
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації?
2) Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі";
3) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
дякую
Дата відповіді:
07.08.2019 17:06
Відповідь надана
Документація
Номер:
23c227fe9a22457dabb4db47dd6e7a30
Дата опублікування:
06.08.2019 10:08
Опис:
Шановний Замовник, прохання завантажити документацію?
Відповідь:
документи розміщені
Дата відповіді:
06.08.2019 23:28