• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Папір санітарно-гігієнічного призначення (підгузки для дорослих)

Завершена

192 262.95 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Період уточнення: 29.07.2019 14:15 - 05.08.2019 14:06
Відповідь надана

Чи обовязковий досвід в тендерах ? Підгузники яких торгових марок ви використовуєте?

Номер: c795153ec6454a77a08d5aac1c8f0127
Дата опублікування: 30.07.2019 17:22
Опис: Чи обовязковий досвід в тендерах ? Підгузники яких торгових марок ви використовуєте, оскільки навіть Теna це 2300мл/підгузник?
Відповідь: Доброго дня! Замовника цікавить досвід не в тендерах, а досвід виконання аналогічних договорів: додаток №2 (ст 16 Закону):Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів з бюджетною установою (не менше одного). "Надати довідку довільної форми про наявність досвіду виконання аналогічних договорів, копії зазначених договорів (з усіма додатками) та копії документів, що підтверджують їх виконання, копію листа - відгуку контрагента".
Дата відповіді: 31.07.2019 10:50
Відповідь надана

Поглинання

Номер: 647200a6c005451eb01662192361019d
Дата опублікування: 29.07.2019 17:19
Опис: Добого дня Шановний Замовнику! Хочемо запропонувати підгузки Seni Super Plus L зі ступінню поглинання 3200 мл, тому просимо Вас внести зміни до тендерної документації та вказити для підгузків розміру L вказати від 3200 мл поглинання. Дякуємо!
Відповідь: Доброго дня! У нас є великий досвід використання памперсів з різною поглинальною здатністю. І саме памперси з поглинанням не менше 3500 мл влаштовують нас найбільше. Дякуємо за розуміння.
Дата відповіді: 30.07.2019 12:36
Відповідь надана

Одиниця виміру

Номер: 993516d5351a4d63bab167197859e2f7
Дата опублікування: 29.07.2019 14:47
Опис: Доброго дня. Чи не буде причиною для дискваліфікації, якщо в ціновій пропозиції учасником буде застосована Упаковка, при умові зазначення кількості штук підгузників в упаковці? Казна прийме у Вас такий договір та накладні? Дякуємо
Відповідь: Доброго дня! Так можна, тільки щоб кількість в упаковках відповідала потребі, висвітленій в технічному завданні.
Дата відповіді: 30.07.2019 12:34