-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сосиски варені вищого ґатунку та Ковбаса варена вищого ґатунку (кошти місцевого бюджету)
Тендер Prozorro UA-2019-07-26-002818-b
Вимоги до товару визначаються в тендерній документації
Завершена
137 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 375.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 375.00 UAH
Період уточнення:
26.07.2019 17:53 - 03.08.2019 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим