-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації: НК 024:2019: 47072-діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами, одноразового використання визначення Діайєр гемодіалізу в порожнистому волокні, одноразовий ; 47072-діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами, одноразового використання визначення Діайєр гемодіалізу в порожнистому волокні, одноразовий; 47072-діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами, одноразового використання визначення Діайєр гемодіалізу в порожнистому волокні, одноразовий; 47072-діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами, одноразового використання визначення Діайєр гемодіалізу в порожнистому волокні, одноразовий; 34999-набір трубок для гемодіалізу, одноразового використання; 12741- гемодіалізна голка; 12741-гемодіалізна голка; 12741-гемодіалізна голка; 12741-гемодіалізна голка; 35849-концентрат гемодіалізу; 35849-концентрат гемодіалізу; 47739-фільтр для очистки діалізата від пірогенів для системи гемодіалізу
Тендер Prozorro UA-2019-07-10-001757-b
код ДК 021:2015 – 33180000-5 «Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму»
Завершена
5 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 28 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 28 500.00 UAH
Період уточнення:
10.07.2019 14:00 - 09.08.2019 15:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим