-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2019-07-04-001802-a
Торги не відбулися
1 610 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 050.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 050.00 UAH
Період уточнення:
04.07.2019 17:11 - 09.07.2019 18:00
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
b21e80a2d3394e8bbdc5f94a2985c3cc
Дата опублікування:
08.07.2019 18:37
Опис:
Шановний Замовник!
Чи потрібно вам: монтаж, встановлення, підключення, введення в експлуатацію обладнання або вас задовільнить тільки поставка товару?
Дякуємо за відповідь!
Відповідь:
Добрий день! Згідно Додатку № 3 до тендерної документації Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі п. 1.5. Транспортні послуги та інші витрати (пакування, монтаж, встановлення, підключення, введення в експлуатацію, всі необхідні матеріали інструменти та приладдя для даних робіт тощо) повинні здійснюватися за рахунок Постачальника.
Дата відповіді:
10.07.2019 14:53