-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина)
Тендер Prozorro UA-2019-06-21-001615-b
Персональна електронно-обчислювальна машина у складі системного блоку і монітору - 8 шт.
Завершена
112 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 560.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 560.00 UAH
Період уточнення:
21.06.2019 16:18 - 27.06.2019 11:00
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
63d2a55bae884dac9661b254a46f1f6c
Дата опублікування:
23.06.2019 23:32
Опис:
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає тех. вимогам, щодо предмета закупівлі?
2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
Доброго дня.
1. Відповідно до Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншої за вартість, що встановлена в абзацах 2 та 3 частини 1 статті 2 ЗУ "Про публічні закупівлі", яка затверджена Наказом ДП "Прозорро" № 10 від 19.03.2019 року (далі – Інструкція) під час оголошення закупівлі на майданчику розміщується інформація зокрема про предмет закупівлі. На виконання даної вимоги Замовником було визначено предмет закупівлі та вказано який товар планується закупити. Відповідно розглядатися буде товар який вихначений в технічних вимога закупівлі.
2. Відповідно до Інструкції учасник – це фізична особа, у тому числі фізична особа-підприємець, або юридична особа, яка подала через електронну систему закупівель пропозицію для участі у закупівлі, оголошеній замовником. Відповідно учасником може бути фізична особа-підприємець не платник ПДВ.
3. Відповідно до Інструкції після проведення аукціону формується перелік учасників у порядку від найнижчої до найвищої запропонованої ними ціни. Відповідно Замовник розглядатиме першою пропозицію з найнижчою ціною не залежно від того чи вона з ПДВ чи без ПДВ.
Дата відповіді:
27.06.2019 09:41