-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
27.51.2 Прилади електричні побутові, інші, н. в. і. у. (39700000-9 Побутова техніка) Лот №1 27.51.21-90.00 Прилади електромеханічні, інші (39710000-2 Електричні побутові прилади) (бойлер - 2 шт., піч мікрохвильова - 1 шт., електрочайник - 1 шт., електропраска - 1 шт., телевізор - 8 шт.) Лот №2 27.51.28 Печі інші, плитки, котли для варіння; грилі та ростери (39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчування) (електроплита 6-конф. з духовкою - 1 шт., шафа жарочна двосекційна - 1 шт.) Лот №3 27.51.23 Апарати електронагрівальні перукарські та сушарки для рук; праски електричні (39713000-3 Електричні побутові прилади для прибирання; праски) (каток прасувальний - 1 шт.)
Тендер Prozorro UA-2016-10-21-001148-b
Лот №1 27.51.21-90.00 Прилади електромеханічні, інші (39710000-2 Електричні побутові прилади) (бойлер - 2 шт., піч мікрохвильова - 1 шт., електрочайник - 1 шт., електропраска - 1 шт., телевізор - 8 шт.) Лот №2 27.51.28 Печі інші, плитки, котли для варіння; грилі та ростери (39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчування) (електроплита 6-конф. з духовкою - 1 шт., шафа жарочна двосекційна - 1 шт.) Лот №3 27.51.23 Апарати електронагрівальні перукарські та сушарки для рук; праски електричні (39713000-3 Електричні побутові прилади для прибирання; праски) (каток прасувальний - 1 шт.)
Завершена
179 847.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 170.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 170.00 UAH
Період уточнення:
21.10.2016 16:53 - 01.11.2016 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим