-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
придбання бетонних виробів для облаштування контейнерних майданчиків
Тендер Prozorro UA-2019-06-19-000867-a
придбання бетонних виробів для облаштування контейнерних майданчиків. Джерело фінансування - кошти міського бюджету міста Харкова. Джерело фінансування закупівлі - кошти міського бюджету міста Харкова.
Торги не відбулися
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Період уточнення:
19.06.2019 17:15 - 02.07.2019 10:00
Відповідь надана
щодо назви товару
Номер:
846a9f8d70544bacb1218055275f9dc3
Дата опублікування:
23.06.2019 14:07
Опис:
Просимо уточнити марку плит дорожніх ПД2, т.я. згідно типового проекту на виготовлення такі плити маркуются двома цифрами, остання з яких вказує на особливості армування (наприклад ПД2-6, ПД2-9,5 тощо)
Відповідь:
Дякуємо за запитання.
До тендерної документації будуть внесені зміни щодо технічних вимог з уточненнями марки плит дорожніх.
Дата відповіді:
26.06.2019 12:46