• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Комп’ютерне обладнання

так як система електронних закупівель prozorro.gov.ua передбачає обов'язкове зазначення очікуванної вартості "з" або "без" ПДВ замовником зазначено вартість "з" ПДВ. Проте до оцінки та до участі допускаються пропозиції учасників незалежно від форми оподаткування, що визначені згідно Податкового законодавства України; вимоги до предмета закупівлі визначено в технічному завданні тендерної документації

Торги не відбулися

1 118 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 3 354.00 UAH
Період уточнення: 15.06.2019 20:52 - 21.06.2019 00:00
Відповідь надана

Документація

Номер: c4492b48ff6a411ba99737a8c644ac37
Дата опублікування: 18.06.2019 11:59
Опис: Уточніть будь-ласка, монтаж обладнання потрібен?
Відповідь: Доброго дня. Так потрібен. Згідно вимог документації визначено: Транспортні послуги та інші витрати (пакування, доставка, встановлення) повинні здійснюватися за рахунок Продавця
Дата відповіді: 21.06.2019 12:09
Відповідь надана

Додаток 4 та бюджет закупівлі

Номер: 0970e6f2539840e2add5ac3fc0de4bba
Дата опублікування: 17.06.2019 14:52
Опис: Шановний Замовник. Просимо уточнити, яку ОС потрібно передустановлювати на ПК: Windows 10 Home чи Windows 10 Pro? Ще є питання- оскільки бюджет закупівлі явно не достатній для постачання товару з тими характеристаками, що вказані, чи впевнені ви, наприклад, у вимозі досить дороговартісних моніторів 27" IPS з поворотним екраном ( не зовсім зрозуміло, для чого такі у школах)? Також просимо уточнити, що має бути враховано в ціні товару- доставка техніки по навчальних закладах, вказаних у переліку чи доставка із встановленням цієї техніки? Прохання , передивитись бюджет закупівлі чи вимоги до товару, якщо Ви маєте намір отримати якісний, новий товар і з ЛЕГАЛЬНОЮ ліцензійною ОС Windows.
Відповідь: Доброго дня додаткових вимог до операційної системи не встановлено, головне український інтерфейс. По питанню моніторів 27" IPS з поворотним екраном, вищезазначені монітори закуповуються в 27 класів і виключно для викладачів, вищезазначені розміри є необхідними в роботі та зручної демонстрації на моніторі учням навчалної інформації. До ціни техніки повинно бути включено і доставку і монтаж, це визначено додатком 4 документації, а саме: Транспортні послуги та інші витрати (пакування, доставка, встановлення) повинні здійснюватися за рахунок Продавця
Дата відповіді: 21.06.2019 12:13