-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
обладнання для харчоблоку
Тендер Prozorro UA-2016-11-17-001058-c
Технічні вимоги у додатку
Торги відмінено
51 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 515.00 UAH
мін. крок: 1% або 515.00 UAH
Період уточнення:
17.11.2016 22:19 - 22.11.2016 23:00
Відповідь надана
Довідку з податкового органу про відсутність заборгованості
Номер:
507c167c139848428832ae879108b137
Дата опублікування:
18.11.2016 01:06
Опис:
Відповідно п 8 Додатку 2 вимагається надати Довідку з податкового органу про відсутність заборгованості по сплаті обов'язкових податків, зборів та платежів до бюджету (чинної на момент проведення аукціону). Зважаючи на терміни видачі таких довідок, отримати таку довідку у період між датою оголошення торгів і датою подачі неможливо.
Чи буде надання завіреної учасником роздруківки з сайту Державної Фіскальної Служби http://sfs.gov.ua/businesspartner про стан розрахунків з бюджетом достатньо для виконання кваліфікаційної вимоги?
дякую
Відповідь:
Умовно ми приймемо до уваги завірену роздруківку, але Ви маєте звернутись до фіскальної служби за довідкою встановленого зразка і повідомити нам очікувану дату отримання документа
Дата відповіді:
18.11.2016 18:22