-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівельні товари (Кільця ущільнюючі, манжети)
Тендер Prozorro UA-2019-05-30-000683-a
Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2019-05-15-000166-b , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Кільця ущільнюючі, манжети»
Завершена
108 665.71
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 086.66 UAH
мін. крок: 1% або 1 086.66 UAH
Період уточнення:
30.05.2019 16:40 - 04.06.2019 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим