-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій
Тендер Prozorro UA-2019-05-29-001425-c
Торги не відбулися
12 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 120.00 UAH
мін. крок: 1% або 120.00 UAH
Період уточнення:
29.05.2019 13:11 - 02.06.2019 15:00
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
25d9122448f34948b97a2bbbc45f5ff1
Дата опублікування:
30.05.2019 08:42
Опис:
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає тех. вимогам, щодо предмета закупівлі?
2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
Добрий День!
1) У додатку № 3 Тендерної документації Технічне завдання викладені вимоги до товару: Найменування, технічні характеристики товару, його кількість, та не має посилання ні на торгову марку, ні на модель. У разі, якщо учасник запропоновує еквівалент товару, він обов’язково додатково повинен надати у складі тендерної пропозиції опису товару, документальне підтвердження повної відповідності основних технічних характеристик замовленого нами товару з обов'язковим відображенням у таблиці порівняльних характеристик.
В місцях де технічне завдання містить посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, вважати вираз "або еквівалент". Зображення товару, викладені в додатку №3 не є посиланням на конкретну торговельну марку, а є предметом візуалізації.
2) Законом України Про публічні закупівлі
ст. 5, п. 1 передбачене наступне: «Вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах.»
ст. 28 передбачене наступне:
п. 1 «Оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації, та шляхом застосування електронного аукціону.»
«Критеріями оцінки є: у разі здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, що виробляються, виконуються чи надаються не за окремо розробленою специфікацією (технічним проектом), для яких існує постійно діючий ринок, - ціна.»
Дата відповіді:
30.05.2019 09:45