-
Спрощена закупівля
-
Мультилотова
-
КЕП
Комутатор, інтерфейсні модулі
Тендер Prozorro UA-2019-04-10-000124-b
Строк поставки Товару: ЛОТ 1,2 – протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів після замовлення Покупця
Завершена
46 658.75
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 223.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 223.00 UAH
Період уточнення:
10.04.2019 09:23 - 12.04.2019 09:25
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
52e3400bfbb64e5f86f38c25b4d5d9e0
Дата опублікування:
11.04.2019 08:40
Опис:
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає предмету закупівлі?
2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
1) Для участі в торгах допускаються пропозиції з еквівалентами (аналогами) товару, якщо їх технічні параметри відповідають заявленим, а якісні характеристики не гірші, ніж ті, що зазначені в Додатку 1 до ДКТ (Технічні вимоги). 2) Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади. Відповідно до частини другої статті 21 Закону в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів обов’язково зазначаєтьсяочікувана вартість закупівлі.При цьому з урахуванням вимог Закону очікувана вартість закупівлі вказується замовником із зазначенням інформації про включення до очікуваної вартості податку на додану вартість (ПДВ) та інших податків і зборів. Тендерна пропозиція подається замовнику відповідно до вимог тендерної документації згідно з пунктом 30 частини першої статті 1 Закону.Тендерна документація Замовника містить інформацію щодо формування та подання цінової пропозиції з урахуванням всіх податків, а саме: «Ціни в ціновій пропозиції вказуються Учасником з урахуванням ПДВ та усіх податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені Учасником на строк поставки товару разом з цим окремо визначається розмір ПДВ та ціна без ПДВ, а у разі якщо Учасник не є платником ПДВ, ціни вказуються без урахування ПДВ» ( вимога п.2 розділу V. Оцінка тендерної пропозиції тендерної документації). Порядок подання учасником тендерної пропозиції визначено статтею 25 Закону. На звернення заявника щодо електронного аукціону, ціни договору з переможцем процедури закупівлі повідомляємо, що ціна є вартісним вираженням закупівлі, у зв'язку з чим оцінка поданих пропозицій учасників проводиться електронною системою закупівель за запропонованими цінами незалежно від того чи є суб'єкт господарювання платником ПДВ або неплатником ПДВ. Таким чином за результатами закупівлі укладається договір з переможцем за ціною, визначеною електронною системою закупівель.
Дата відповіді:
11.04.2019 09:56
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
7c8799111bdf462fa810896132772b27
Дата опублікування:
11.04.2019 08:39
Опис:
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає предмету закупівлі?
2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
1) Для участі в торгах допускаються пропозиції з еквівалентами (аналогами) товару, якщо їх технічні параметри відповідають заявленим, а якісні характеристики не гірші, ніж ті, що зазначені в Додатку 1 до ДКТ (Технічні вимоги).
2) Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.
Відповідно до частини другої статті 21 Закону в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів обов’язково зазначаєтьсяочікувана вартість закупівлі.При цьому з урахуванням вимог Закону очікувана вартість закупівлі вказується замовником із зазначенням інформації про включення до очікуваної вартості податку на додану вартість (ПДВ) та інших податків і зборів.
Тендерна пропозиція подається замовнику відповідно до вимог тендерної документації згідно з пунктом 30 частини першої статті 1 Закону.Тендерна документація Замовника містить інформацію щодо формування та подання цінової пропозиції з урахуванням всіх податків, а саме: «Ціни в ціновій пропозиції вказуються Учасником з урахуванням ПДВ та усіх податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені Учасником на строк поставки товару разом з цим окремо визначається розмір ПДВ та ціна без ПДВ, а у разі якщо Учасник не є платником ПДВ, ціни вказуються без урахування ПДВ» ( вимога п.2 розділу V. Оцінка тендерної пропозиції тендерної документації).
Порядок подання учасником тендерної пропозиції визначено статтею 25 Закону.
На звернення заявника щодо електронного аукціону, ціни договору з переможцем процедури закупівлі повідомляємо, що ціна є вартісним вираженням закупівлі, у зв'язку з чим оцінка поданих пропозицій учасників проводиться електронною системою закупівель за запропонованими цінами незалежно від того чи є суб'єкт господарювання платником ПДВ або неплатником ПДВ. Таким чином за результатами закупівлі укладається договір з переможцем за ціною, визначеною електронною системою закупівель.
Дата відповіді:
11.04.2019 09:56