• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Контейнери для сміття

Торги відмінено

490 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 9 800.00 UAH
Період уточнення: 19.04.2019 15:01 - 26.04.2019 15:06
Відповідь надана

теххарактеристика

Номер: 2e409c88e27d4c46b9c876a31f10feaa
Дата опублікування: 26.04.2019 13:20
Опис: Чи можливо замінити контейнер на сірий із кришками іншого кольору. Наприклад. Жовтий та синій. Гама - синій. жовтий, зелений
Відповідь: Зовнішній вигляд та характеристики контейнерів мають відповідати додатку №2 тендерної документації.
Дата відповіді: 02.05.2019 15:33
Відповідь надана

технічни характеристики

Номер: a677f7094286473cbdba617964fbba4b
Дата опублікування: 26.04.2019 13:15
Опис: Чи можливо замінити поставку контейнерів чорних з червоною та жовтою кришкою на контейнери цілком одного кольору. Наприклад: зеленого та синього або жовтого и зеленого.Кольори можливі : жовтий, зелений, сірий, синій,
Відповідь: Завнішній вигляд та характеристики контейнерів мають відповідати додатку №2 тендерної документації.
Дата відповіді: 02.05.2019 15:31