-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
придбання декоративних бетонних виробів
Тендер Prozorro UA-2019-05-10-001490-a
придбання декоративних бетонних виробів. Джерело фінансування закупівлі - кошти місцевого бюджету.
Завершена
502 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 510.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 510.00 UAH
Період уточнення:
10.05.2019 14:57 - 17.05.2019 10:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим