-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 код 37520000-9 Іграшки (ігрове розвиваюче обладнання для дітей з особливими освітніми потребами)
Тендер Prozorro UA-2019-04-19-000310-a
ДК 021-2015 код 37520000-9 Іграшки (ігрове розвиваюче обладнання для дітей з особливими освітніми потребами)
Завершена
597 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 985.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 985.00 UAH
Період уточнення:
19.04.2019 10:33 - 26.04.2019 16:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим