• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

респіратори-2 найменування

більш детально в завантаженій Замовником тендерній документації

Торги не відбулися

137 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 375.00 UAH
Період уточнення: 19.04.2019 11:44 - 24.04.2019 11:48
Відповідь надана

Терміни поставок

Номер: 1f67ee9a457f47018cf2198b28ed056d
Дата опублікування: 22.04.2019 11:39
Опис: Доброго дня шановний Замовнику, надайте, будь-ласка, більш точні терміни поставки товару, скільки партій планується та в які періоди?
Відповідь: Доброго дня, поставку товару Виконавець здійснює з моменту підписання договору, протягом дії договору по 31 грудня 2019 року, частинами, на підставі письмових чи усних заявок Замовника протягом доби з моменту надходження заявки, за адресою замовника.
Дата відповіді: 22.04.2019 12:02