-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Мультилотова
-
КЕП
Постачання теплової енергії
Тендер Prozorro UA-2019-02-26-000750-c
Послуги з постачання теплової енергії. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг - згідно технічного завдання. 14 лотів. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг - по 31 грудня 2019 року.
Завершена
8 050 994.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 3 906.00 UAH
мін. крок: 0% або 3 906.00 UAH
Період уточнення:
26.02.2019 12:55 - 18.03.2019 14:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим