-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Системні блоки
Тендер Prozorro UA-2019-03-22-001238-b
Завершена
12 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 63.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 63.00 UAH
Період уточнення:
22.03.2019 12:27 - 25.03.2019 18:00
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
efc40c04cbd84735b15c9b2da0a90449
Дата опублікування:
25.03.2019 09:38
Опис:
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає предмету закупівлі?
2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
1) Торгова марка та модель комп`ютерної техніки повинна відповідати Технічним вимогам предмету закупівлі (Додаток № 1 до Оголошення про проведення закупівлі)
2) КТЕП є неприбутковою організацією та неплатник податку на додану вартість. Ціна, яку запропонує Учасник (неплатник ПДВ), буде розглядатися, як остаточна. До вищевказаної ціни не буде додаватися сума Податку на додану вартість.
Дата відповіді:
25.03.2019 14:54