-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт багатофункціонального спортивного майданчика на території школи І ступеня №311 Деснянського району міста Києва по вул.. Милославській, 27
Тендер Prozorro UA-2019-03-28-001455-a
Капітальний ремонт багатофункціонального спортивного майданчика на території школи І ступеня №311 Деснянського району міста Києва по вул.. Милославській, 27
Торги відмінено
785 280.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 826.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 826.00 UAH
Період уточнення:
28.03.2019 16:59 - 04.04.2019 14:00
Без відповіді
Прошу надати роз’яснення щодо пунктів 8(8.1;8.2), 14, 15 «Оголошення про проведення закупівлі»
Номер:
d6af15c9136d42dab0914cdc0d1c8a35
Дата опублікування:
03.04.2019 17:09
Опис:
Добрий день.
Може учасник надати скан-копії аналогічних договорів не за 2016 рік, а за 2017, 2018 роки? А також надати договори, які фінансувалися державними підприємствами не бюджетними коштами, а власними коштами, або замовник - приватної форми власності?