-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
3143 Електричні акумулятори (Акумулятори та батареї живлення типу АА, ААА, Крона для засобів моніторингу, акумулятори для фотокамер, навігаторів)
Тендер Prozorro UA-2019-02-12-002153-b
Завершена
175 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 875.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 875.00 UAH
Період уточнення:
12.02.2019 15:21 - 15.02.2019 16:15
Відповідь надана
уточнення по технічним вимогам
Номер:
5c7f10275af74f89962932228856c901
Дата опублікування:
14.02.2019 17:04
Опис:
Доброго дня шановний замовник!
Скажіть, будь ласка, чи не помилились Ви в технічних вимогах
у позиції №2 Акумулятори типу "Крона"6F22,у таких типах ємність більше ніж 300mAh не буває. (показник не менше 800mAh є надто завищений)
для позиції №29 (елемент живлення L828) уточніть типорозмір.
Відповідь:
У зв’язку з Вашим зверненням до документації будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
15.02.2019 15:13
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
496017ab5f7e4680983aef71446ad8ce
Дата опублікування:
13.02.2019 09:27
Опис:
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі, вказаної в тендерній документації?
2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
1. Учасник повинен поставити товар лише тієї торгової марки, яка вказана в тендерній документації. Аналог або еквівалент розглядатися не буде.
2. У документації на проведення аукціону через систему закупівель (допорогові закупівлі) відсутнє обмеження щодо учасників процедури закупівлі. Тобто, фізичні особи-підприємці неплатники ПДВ приймають участь на однакових умовах із платниками ПДВ.
Після завершення етапу аукціону система автоматично обирає пропозицію за найнижчою ціною, вказаною учасником аукціону.
Дата відповіді:
13.02.2019 16:45