-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Виконання контрольно-геодезичної зйомки масштабу М1:500 (з нанесенням всіх підземних та наземних комунікацій) по об'єкту: «Реконструкція дамб мулових полів № 1 та № 2 Бортницької станції аерації»
Тендер Prozorro UA-2019-02-20-001419-a
Виконання контрольно-геодезичної зйомки масштабу М1:500 (з нанесенням всіх підземних та наземних комунікацій) по об'єкту: «Реконструкція дамб мулових полів № 1 та № 2 Бортницької станції аерації» [ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», (за кодом CPV за ДК 021:2015 - 99999999-9 – Не відображене в інших розділах)] (далі за текстом – «Роботи»)].
Завершена
418 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 090.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 090.00 UAH
Період уточнення:
20.02.2019 16:16 - 25.02.2019 17:00
Відповідь надана
Предмет закупівлі
Номер:
50342c98094142cbadb28d6fc294a1a6
Дата опублікування:
23.02.2019 22:39
Опис:
Відповідно до тендерної документації та технічного завдання предметом закупівлі є робота з виконання контрольно-геодезичної зйомки. Просимо Замовника уточнити вимогу щодо необхідності у Учасника інженера-проектувальника (із наданням кваліфікаційного сертифікату інженера – проектувальника на інженерно-будівельне проектування в частині виконання інженерних вишукувань). Які саме фукнції інженер-проектувальник виконуватиме при контрольно-геодезичній зйомці? Просимо видалити дану вимогу із Оголошення.
Відповідь:
Внесено зміни до п. 13 Розділу 5 Оголошення про проведення закупівлі.
Дата відповіді:
25.02.2019 15:20
Відповідь надана
Доброго дня!
Номер:
c1289316385c4c3187812dbbce94a5aa
Дата опублікування:
23.02.2019 18:46
Опис:
1) Згідно п.5 тендерної документації необхідно надати "Довідка підприємства в довільній формі або уповноваженого органу про те, що учасник не зареєстрований в офшорних зонах". Присимо пояснити, "Довідка підприємства в довільній формі..." - це мається на увазі довідка Учасника в довільній формі?
Відповідь:
Внесено зміни до п. 5 Розділу 5 Оголошення про проведення закупівлі.
На виконання вимоги данного пункту Учасник надає довідку в довільній формі.
Дата відповіді:
25.02.2019 15:28
Відповідь надана
щодо кошторисної документації
Номер:
bafa3108196f4dd29add1cd9de7937cd
Дата опублікування:
21.02.2019 15:36
Опис:
В п.18 оголошення зазначено: "Договірна ціна оформлена відповідно до Додатку М ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 (зі змінами)". Але додаток М - це зведений кошторис.
Стосовно Додатку Л - це розрахунок коефіцієнта для визначення ціни пропозиції.
Просимо надати роз'яснення.
Відповідь:
Договірна ціна це Додаток М ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 зміна №1. В інших змінах даний додаток не коригується.
Дата відповіді:
22.02.2019 12:28