-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи
Тендер Prozorro UA-2019-02-08-001249-b
Овочі, фрукти та горіхи ДК 021-2015 - : 03220000-9 (Коренеплідні та бульбоплідні овочі : буряк, морква, цибуля, помідори, огірки відкритого ґрунту, огірки закритого ґрунту, кабачки, перець, капуста качанна, капуста рання закритого ґрунту ,капуста рання, баклажани)
Завершена
743 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 718.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 718.00 UAH
Період уточнення:
08.02.2019 12:15 - 14.02.2019 09:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим