-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Паливні брикети деревні «Піні Кей»
Тендер Prozorro UA-2016-10-26-000141-c
Торги не відбулися
285 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 850.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 850.00 UAH
Період уточнення:
26.10.2016 11:34 - 04.11.2016 11:39
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
c1eda6df09db45208b665a3b37792f17
Дата опублікування:
27.10.2016 08:48
Опис:
1. Просимо вказати перелік населених пунктів та обсяги поставки товару куди необхідно здійснити поставку.
2. Слово "тонн" пишеться з двома "НН". На замітку відділу освіти.
Відповідь:
Доброго дня! В документації уточнили перелік населених пунктів
Дата відповіді:
27.10.2016 10:54