-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби - 14559 кг (Хліб з борошна вищого гатунку формовий)
Тендер Prozorro UA-2019-02-13-002221-b
Хліб з борошна вищого гатунку формовий
Торги не відбулися
247 503.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 237.52 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 237.52 UAH
Період уточнення:
13.02.2019 16:05 - 18.02.2019 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим