• Спрощена закупівля
  • Однолотова
  • КЕП

Оптоволоконний пігтейл для БпЛА

Товар, що закуповується, є комплектуючою до виробу спеціального призначення та використовується для забезпечення його функціонування. Операції з постачання такого Товару оподатковується податком на додану вартість за нульовою ставкою відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02 березня 2022 року №178 «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану»

Період уточнень

до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 15:00)

2 013 120.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 14:05 - 10.09.2026 15:00
Без відповіді

Технічні характеристики пігтейлу

Номер: 30127c07b3ae4d7586fb90def9866f44
Дата опублікування: 04.09.2026 16:37
Опис: Шановний замовнику, ознайомившись з технічною характеристикою маємо запит на роз'яснення: Односторонній роз’єм - FC/ UPC, довжиною 70-80 сантиметрів, відповідає стандарту IEC 61754-13/FOCIS-4 Стандартна довжина пігтейла становить 1.5 метра. Яка довжина пігтейлу має все ж таки бути? 70 см чи 80 см? адже 10 см на кількості 86400 шт це суттєва різниця в км кабелю для виконання а отже і в ціновій пропозиції
Без відповіді

Щодо приведення строку поставки товару у відповідність до реальних виробничих можливостей та умов Оголошення

Номер: de081a4515ca42cebc4c671ba7e7da60
Дата опублікування: 04.09.2026 15:34
Опис: Шановний Замовнику! З повагою ставимося до потреб Замовника та повністю розуміємо особливу важливість і терміновість забезпечення підрозділів необхідними товарами оборонного призначення. Разом із тим просимо Вас розглянути можливість внесення змін до пункту 5.1 розділу V «Поставка товарів» проєкту Договору, яким передбачено обов’язок Постачальника здійснити поставку Товару не пізніше 5 (п’яти) робочих днів з дати подання Заявки Замовником. Предметом закупівлі є оптоволоконний пігтейл для БпЛА FC/UPC у кількості 86 400 шт. Такий значний обсяг товару об’єктивно потребує відповідного часу на виготовлення, комплектування, контроль якості, пакування та організацію доставки до місця поставки. Виготовлення та поставка 86 400 одиниць спеціалізованої продукції протягом лише 5 робочих днів після отримання заявки є вкрай складним або фактично неможливим для виробників та постачальників, які не мають заздалегідь виготовленого саме під цю закупівлю обсягу товару на складі. У зв’язку з цим встановлена вимога фактично може створювати перевагу суб’єктам господарювання, які вже мають необхідну кількість товару в наявності, та водночас суттєво звужувати коло потенційних учасників, які спроможні поставити товар належної якості та за конкурентною ціною, однак потребують об’єктивно необхідного часу для його виробництва та доставки. Звертаємо увагу, що відповідно до статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі» закупівлі здійснюються, зокрема, за принципами добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії, ефективності та пропорційності, а також недискримінації учасників та рівного ставлення до них. Аналогічний підхід простежується у практиці Антимонопольного комітету України як органу оскарження: при оцінці умов закупівель досліджується обґрунтованість встановлених Замовником вимог та їх вплив на можливість участі потенційних учасників. Вимоги, які не є об’єктивно необхідними та призводять до необґрунтованого звуження кола потенційних учасників, можуть розглядатися як такі, що обмежують конкуренцію та порушують принцип недискримінації. Окремо звертаємо увагу на неузгодженість умов закупівлі. У пункті 5 Оголошення про проведення спрощеної закупівлі Замовником уже встановлено: «Строк поставки товару до 10 грудня 2026 року». Водночас пунктом 5.1 проєкту Договору передбачено значно жорсткішу умову – поставку товару не пізніше 5 (п’яти) робочих днів з дати подання Заявки Замовником. Таким чином, потенційний учасник не може однозначно визначити фактично допустимий строк виконання зобов’язань за майбутнім договором та належним чином спланувати виробництво, комплектування і логістику такого значного обсягу продукції. При цьому ми повністю розуміємо потребу Замовника отримати товар у максимально стислий строк та жодним чином не ставимо під сумнів терміновість відповідної закупівлі. Водночас вважаємо, що така терміновість може бути забезпечена шляхом встановлення чіткого кінцевого строку поставки без обов’язкового обмеження кожної поставки п’ятьма робочими днями з моменту отримання заявки. З огляду на викладене просимо привести положення проєкту Договору у відповідність до строку, який самим Замовником уже визначено в Оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та викласти пункт 5.1 проєкту Договору, зокрема в частині строку поставки, у такій редакції: «5.1. Постачальник власними силами, засобами та за власний рахунок відповідно до умов даного Договору зобов’язується здійснити поставку Товару протягом строку дії даного Договору, але в будь-якому випадку не пізніше 10 грудня 2026 року. Поставка Товару може здійснюватися частинами за погодженням із Замовником». Встановлення кінцевого строку поставки до 10.12.2026 року не суперечитиме строку, який уже прямо передбачений Оголошенням, та водночас надасть потенційним учасникам реальну можливість організувати виготовлення необхідних 86 400 шт. оптоволоконних пігтейлів, провести належний контроль їх якості та забезпечити доставку товару Замовнику. При цьому запропонована зміна жодним чином не перешкоджає Постачальнику здійснити поставку товару раніше 10.12.2026 року за наявності відповідної виробничої та логістичної можливості. Вважаємо, що приведення пункту 5.1 проєкту Договору у відповідність до Оголошення сприятиме розширенню конкуренції, залученню більшої кількості добросовісних учасників та, як наслідок, отриманню Замовником більш економічно вигідних пропозицій, не змінюючи предмета закупівлі, його кількості, технічних та якісних характеристик. Враховуючи викладене, просимо Замовника з розумінням поставитися до зазначених об’єктивних виробничих та логістичних обставин, внести відповідні зміни до пункту 5.1 проєкту Договору та встановити кінцевий строк поставки Товару до 10.12.2026 року без обмеження строку поставки 5 (п’ятьма) робочими днями з моменту отримання заявки. Дякуємо за розгляд звернення та сподіваємося на позитивне рішення.