-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09120000-6-ГАЗОВЕ ПАЛИВО (ПРИРОДНИЙ ГАЗ)
Тендер Prozorro UA-2019-01-04-000123-a
Торги не відбулися
770 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
Період уточнення:
04.01.2019 09:59 - 11.01.2019 12:00
Відповідь надана
Незаконні вимоги замовника
Номер:
a59e8958fcfe40d1af68afc36df3226f
Дата опублікування:
05.01.2019 00:23
Опис:
Прошу вилучити незаконну вимогу, яку ви вставновили за проханням ЛьвівГазЗбуту «Учасник повинен використовувати систему управління якістю стосовно послуг торгівлі газоподібним паливом. Для підтвердження необхідно надати в складі тендерної пропозиції діючий сертифікат ISO 9001:2015, що засвідчує використання учасником системи управління якості, який виданий учаснику (подається у наступному вигляді: сканований оригінал або сканована копія)». Згідно чинного законодавства система управління якістю стосовно послуг торгівлі газоподібним паливом не підлягає обов’язковій сертифікації і тому учасники не повинні надавати цей документ.
Відповідь:
Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VІІІ прямо не забороняє вимагати будь-яку додаткову інформацію від учасника торгів, якщо такі вимоги не обмежують конкуренцію та не призводять до дискримінації учасників (ч. 4 ст. 22 Закону). Сертифікат ISO 9001:2015 учасники торгів можуть отримати на загальних засадах, і це не обмежує конкуренцію й не ставить когось із них в привілейоване становище. Відповідно до умов Закону, учасник не зобов’язані подавати наступні документи: документи, що не передбачені законодавством для учасників — юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб — підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції та не вимагаються під час проведення переговорів з учасником (у разі застосування переговорної процедури закупівлі).Відсутність документів, що не передбачені законодавством для учасників — юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб — підприємців, у складі тендерної пропозиції не може бути підставою для її відхилення замовником.(ч. 4 ст. 16 Закону)
Дата відповіді:
10.01.2019 17:29