• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Газовий котел з димохідною трубою

Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 07.09.26 00:00)

989 560.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
16
год
25
хв
00
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Період уточнення: 27.08.2026 16:23 - 04.09.2026 00:00
Без відповіді

Технічні характеристики

Номер: 1cb45e55b81a49d68fcfec6746f35dba
Дата опублікування: 03.09.2026 12:17
Опис: Шановний Замовнику! З метою забезпечення максимальної конкуренції, залучення провідних європейських виробників обладнання та ефективного використання бюджетних коштів (відповідно до ст. 5 ЗУ «Про публічні закупівлі»), просимо внести зміни до Технічного завдання або підтвердити можливість постачання високотехнологічного еквіваленту на основі наступних технічних обґрунтувань: 1. Щодо максимальної споживчої потужності: У ТЗ вказано вимогу «Максимальна споживча теплова потужність — не менше 95,1 кВт». Наголошуємо, що споживча потужність — це обсяг споживання палива (газу) котлом. Чим вона нижча при забезпеченні необхідної корисної (вихідної) потужності, тим вищий ККД має обладнання та тим менше коштів витрачатиметься на оплату газу під час експлуатації. Сучасні інноваційні конденсаційні котли європейського виробництва (зокрема бренд Elco, Італія/Німеччина) мають вищу енергоефективність, тому для видачі аналогічного обсягу тепла споживають менше газу (мають нижчу споживчу потужність — від 92,0 кВт). Просимо скоригувати даний пункт та викласти його в редакції: «не менше 92,0 кВт» або оцінювати еквіваленти виключно за Корисною тепловою потужністю. 2. Щодо габаритних розмірів обладнання: У ТЗ прописано жорсткі обмеження габаритів «не більше: висота 952 мм, ширина 600 мм, глибина 584 мм», що точно копіює параметри однієї моделі бренду BAXI та штучно обмежує конкуренцію. Прогресивне обладнання еквівалентного класу (наприклад, серія Elco Thision L Plus) конструктивно оснащене унікальною системою вбудованого резервування — двома абсолютно незалежними теплообмінними блоками та двома насосами в одному корпусі. Це гарантує безперебійне опалення об'єкта (у разі виходу з ладу одного блоку, котел продовжує працювати на 50% потужності). Через наявність двох блоків котел має більшу монтажну ширину (до 1050 мм). Просимо підтвердити, що габарити приміщення котельні дозволяють встановити енергоефективні котли із вбудованим дублюванням елементів шириною до 1050 мм, та внести відповідні зміни до габаритних вимог ТЗ. 3. Щодо комплектації індивідуальних димоходів: Відповідно до ТЗ передбачено постачання комплектів димохідних труб із розрахунку на роздільне виведення від кожного котла (3 окремі труби без об'єднання в загальний каскадний колектор). Двоблочні котли-еквіваленти типу Elco у штатному заводському комплекті мають інтегрований колектор («штани»), який об'єднує виходи двох внутрішніх напівблоків в один стандартний вихід діаметром 110/160 мм. Просимо підтвердити, що комплектація індивідуальної системи димовидалення для кожного з 3-х котлів-еквівалентів (а саме: 1 штатна деталь-перехідник на 110/160 мм, 3 подовжувачі труби довжиною 1000 мм та 1 вертикальний наконечник на кожен котел — всього 9 подовжувачів та 3 наконечники на об'єкт) повністю відповідає проектним рішенням та буде прийнята під час здачі об'єкта в експлуатацію. Зміна зазначених параметрів дозволить Замовнику отримати наднадійне обладнання із подвійним фактором безпеки та суттєво заощадити бюджетні кошти завдяки зниженому споживанню газу.