• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (НК 024:2023: 53479 -Мікроальбумін IVD (діагностика in vitro ), реагент , НК 031:2024: W01010201 АЛЬБУМІН (КХ); НК 024:2023:53478 -Мікроальбумін IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал, НК 031:2024: W010105 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ/СТАНДАРТИ/КАЛІБРАТОРИ; НК 024:2023:53477 -Мікроальбумін IVD (діагностика in vitro ), калібратор, НК 031:2024: W010105 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ/СТАНДАРТИ/КАЛІБРАТОРИ)

Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 2 дні назад

12 010.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.08.2026 16:56 - 25.08.2026 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим